čtvrtek 4. června 2015

Fotky ze školy! :-)

Máme ji za sebou! Letní školu nástavkového včelaření Křivenice 2015. A skoro se nám po ní stýská, protože se povedla. Začátečníci si osahali vše, co bylo třeba. Taky leccos ochutnali, strdí, med z volné stavby, med stékající na prsty přímo z medometu, med s jahodou, med se smetanou... Poučeni a posilněni se vrhli i na vyšší dívčí a přelarvili. Lepší parta snad ani být nemohla a proto jsme ještě v rámci kurzu založili na víčkovec. Jakmile se vyluhuje, sejdeme se Pod věží znovu. Těšíme se!

Studenti byli akční. Dva inženýři a blondýna stavěli tabuli. Včely se předvedly, jak nejlépe uměly. Hukot. Radovali se malí i velcí. Spoustu účastníků lákala volná stavba. Příslib časů budoucích - víčka v pálence. Spokojení my. :-)

Komentáře: 3:

Blogger Silly Little Sheep řekl...

Zrovna včera jsme tu koukali na nějaký zahradnický dokument o včelaření. Vidíš, kdybychom byli u Vás, určitě bychom se o včelách dozvěděli víc :)

6. června 2015 v 9:37  
Blogger Hanka Kl. řekl...

Však se tu ještě ukážete, ne?

7. června 2015 v 20:27  
Blogger Silly Little Sheep řekl...

Já bych se ukázala ráda, taková svatební cesta do Křivenic, že by? :D Adrian má romantické včelařské plány, ale myslím, že nemá tucha, o čem to bude. Já teda taky moc ne, ale asi jsem o kus realističtější než on :)

31. července 2015 v 15:25  

Okomentovat

Přihlášení k odběru Komentáře k příspěvku [Atom]

<< Domovská stránka